Чим відрізняється новий Audi S6 Sedan TFSI (Ауди С6) 2020 від своїх попередників? Якщо коротко, то це повністю новий автомобіль побудований на базі Ауді А6 п’ятого покоління. Стильний, потужний та високотехнологічний – саме так можна охарактеризувати новинку. Далі детальний огляд автомобіля, а також диски на Ауди С6 від WSP Italy.

s6-1-min

Дизайн

Зовнішній вигляд Audi S6 – це яскравий і сучасний дизайн із спортивним характером, але водночас автентичний стиль бренду, який чітко читається поміж інших.

Від базової моделі Audi A6 ця версія відрізняється рядом особливих деталей зовнішнього дизайну, характерних тільки для моделей S і включених в стандартну комплектацію.

Найяскравішим елементом є передня частина нового Audi S6. Такий виразний спортивний дизайн, широкої і стрімкої решітки радіатора Singleframe з емблемою S6, потужні повітрозабірники з боків і яскрава світлодіодна оптика, нікого не залишать байдужим.

s6-2-min

Корпуси зовнішніх дзеркал заднього виду отримали ефектну обробку покриттям aluminium. Чотири хромованих патрубка вихлопної системи прикрашають ефектний задній дифузор S. Також в оснащення моделі входять легкосплавні диски діаметром 20 дюймів.

Диски WSP Italy

1592584891 ------

Вдало підібрані диски відіграють одну з ключових ролей, щоб надати автомобілю абсолютний стиль та підкреслити характер господаря. ТМ WSP Italy – це легкосплавні колісні диски преміум-якості від італійського виробника, які офіційно визнані аналогом оригіналу. Згідно заводських параметрів автомобіля, пропонуємо рекомендовані диски для Audi S6.

W567 MGM W569_AP_new W569-MGM_new
Модель WSP Italy
W567 GIASONE
Модель WSP Italy
W569 AIACE
Модель WSP Italy
W569 AIACE
katalogggg katalogggg katalogggg
w570-MGMP W571_GBP W571_MGMPOL_
Модель WSP Italy
W570 PENELOPE
Модель WSP Italy
W571 ALICUDY
Модель WSP Italy
W571 ALICUDI
katalogggg katalogggg katalogggg

Салон автомобіля також вартий уваги. Перше, що кидається в очі це декоративні накладки на пороги з підсвічуванням і емблемою S (стандартна комплектація), які немов вітають водія і пасажирів при посадці в автомобіль.

Також до стандартної комплектації входять спортивні сидіння S, прикрашені емблемою S. Завдяки найширшому діапазону індивідуальних налаштувань вони гарантують максимально комфортну посадку.

s6-4-min

Емблема S добре помітна і на важелі коробки передач, розташованому на центральній консолі.

s6-5-min--

Традиційно, у покупців є можливість створення індивідуального варіанту обробки з використанням опційних пакетів шкіряних елементів і широкого вибору декоративних вставок.

Інформаційно-розважальна система

Панель управління Audi virtual cockpit входить в стандартну комплектацію новинки. Система представляє собою екран з високою роздільною здатністю діагоналлю 12,3 дюйма, легко налаштовується і відображає найважливішу для водія інформацію.

s6-6-min

Крім швидкості, оборотів двигуна і даних мультимедіа на екрані можуть відображатися також інші важливі дані, в тому числі навігаційна карта або свідчення бортового комп’ютера.

Акустична система вищого класу Bang & Olufsen — елемент базового оснащення моделі. До складу комплектації 3D Premium входять 15-канальний підсилювач вихідною потужністю 705 ват і 16 динаміків. Нова функція об’ємного звучання занурює пасажирів на передніх сидіннях в атмосферу неймовірно реалістичною передачі звуків.

Технічні характеристики

stelvio_tex-min

1592584934-min


Компанія Audi — провідний світовий виробник автомобілів класу Premium з постійним повним приводом. Привід quattro додає динаміки, робить рух безпечним, але при цьому захоплюючим, допомагаючи чітко слідувати найкращій траєкторії. Такі незаперечні аргументи переконують величезну кількість водіїв по всьому світу робити вибір на користь Audi.

1592584886-----