Комфорт, ефективність, універсальність – перші три асоціації з оновленим CR-V Hybrid 2020. А ще інтелектуальна система багаторежимного керування (I-MMD), яка відкриває нові грані про уявлення динамічної їзди та економії. Далі, детальний огляд гібрида, а також рекомендовані диски на Honda CR-V Hybrid (Хонда СРВ) з оригінальними заводськими параметрами від ТМ WSP Italy.

2020-honda-cr-v-hybrid-1---min


Диски на Honda CR-V Hybrid (Хонда СРВ)


Вдало підібрані диски відіграють одну з ключових ролей, щоб надати автомобілю абсолютний стиль та підкреслити характер господаря. ТМ WSP Italy – це легкосплавні колісні диски преміум-якості від італійського виробника, які офіційно визнані аналогом оригіналу. Згідно заводських параметрів автомобіля, пропонуємо рекомендовані диски для Honda CR-V.

W2404_S- W2407_S- W2408_AP
Модель WSP Italy
W2404 OTTAWA R17, R18
Модель WSP Italy
W2407 HAMADA R17
Модель WSP Italy
W2408 IMPERIA R17
katalogggg katalogggg katalogggg
W2409_AP W2410_HA W2411_AP_new
Модель WSP Italy
W2409 BOLZANO R17
Модель WSP Italy
W2410 NYLA CR-V R17
Модель WSP Italy
W2411 GERDA CR-Z R17
katalogggg katalogggg katalogggg

Абсолютно новий Honda CR-V Hybrid (Хонда СРВ)


2020_honda_cr-v_103_1920x1080

Система Honda Hybrid Performance оснащена високоінтелектуальною технологією багаторежимного керування (I-MMD). Вона складається з електромотора, генератора, бензинового двигуна Аткінсона та інноваційної прямої трансмісії.

2020_honda_cr-v_114_1920x1080

Високу ефективність автомобіля забезпечують економічний 2,0 л бензиновий двигун I — VTEC, потужний електромотор, літій-іонний акумулятор, а також одноступінчата трансмісія, яка з фіксованим передавальним числом, напряму з’єднує рухомі вузли для більш плавної передачі крутного моменту. Максимальна потужність складає 184 к.с. (135 квт) з обертовим моментом 315 нм.

З-поміж інших автомобілів, гібрид Honda виділяється ні з чим незрівнянним відчуттям спокійного, м’якого старту в електричному режимі. Бензиновий двигун підключається настільки тихо, що можна навіть не помітити, чи працює він.

2020-honda-cr-v-hybrid ---

Величезною перевагою CR-V Hybrid є те, що не потрібно шукати зарядних станцій або ж установлювати спеціальну розетку у будинку. Двигун постійно заряджає акумулятор під час їзди, досить тільки заправити бензин.

Автомобіль дуже економний та створений з турботою про навколишнє середовище, адже мінімізує витрати палива.

У гібрида є три режими керування: електричний привід, гібридний привід або бензиновий привід. Залежно від ситуації і навколишнього обстановки, контрольне програмне забезпечення системи I-MMD самостійно визначає, коли переключитися на той чи інший режим для максимальною ефективності.

carpixel.net-2020-honda-cr-v-hybrid-us-98588----

В режимі електричного приводу ходовий мотор бере енергію виключно від акумуляторів, забезпечуючи цим тихе керування з нульовим викидом.

В режимі гібридного приводу, бензиновий двигун передає потужність на електричний генератор, який дає заряд електричному ходовому мотору. Тому надлишкова потужність бензинового двигуна повертається через генератор для заряджання акумуляторів.

2020-honda-cr-v-hybrid (9)

В режимі бензинового приводу, колеса приводяться в рух двигуном внутрішнього згоряння. Якщо знадобиться додаткова потужність для швидкого маневру, підключається електромотор.

2020_honda_cr-v_49_--

Розробники Honda CR-V Hybrid максимально потурбувались про комфорт. Всередині авто розкішний салон з новітніми технологіями допомоги водієві та інформаційно-розважальною системою. До того ж, гібрид оснащений унікальним екраном інформаційного інтерфейсу, на який виводиться актуальний стан приводу. Завдяки цій інформації, водій бачить, які джерела енергії використовуються для приведення автомобіля у рух. Також виводиться інформація про рівень заряду літій-іонного акумулятора, графічне зображення потоку енергії і стан підзарядки системи.

honda-cr-v-hybrid-2020-exterior--front--red--cars-

Honda CR-V — визнаний бестселером у класі CUV за останнє десятиліття. Такі фактори, як зовнішність кросовера із спортивним характером, ергономічний інтер’єр преміум якості, надзвичайна потужність й економічність, зробили CR-V універсальним варіантом, який підійде як для сімейного авто, так і для або автомобіля бізнес-класу.

Міський трафік чи автострада – новий Honda CR-V Hybrid забезпечить максимальне задоволення та комфорт від керування будь-де. Динаміка і ходові характеристики вражають, а інноваційні технології та дизайн нікого не залишать байдужим.

В автомобілі Honda CR-V Hybrid кожна дрібниця доведена до ідеалу. Диски Wsp Italy не лише підкреслять стиль автомобіля, але й забезпечать безпечну та довгу експлуатацію. Обирайте найкраще – обирайте диски WSP Italy!