Автомобілі, які користуються популярністю серед покупців, зазвичай не оновлюються кардинально. Проте, це не стосується Toyota RAV4 нового покоління. Модель настільки вдала, що експерти пророкують їй отримати перемогу в номінації «Автомобіль року 2020 в Україні». Офіційний імпортер автомобільні диски «WSP Italy» презентує вам 5 причин чому варто обрати Тойота Рав4.

2019_toyota_rav4_2020-min
ДИЗАЙН


Якщо порівнювати нове покоління RAV4 з попереднім, то від колишнього залишилось дуже мало. Змінилися пропорції автомобіля, тому зараз RAV4 своєю формою більше відноситься до класу SUV, а не до кросоверів.

rav4-2020-toyota-min

Силует автомобіля став більш «позашляховим»: висока лінія даху, різкі лінії та грані, як результат більш мужній вигляд. Видозмінена передня частина автомобіля чимось нагадує Lexus UX.

2020-rav-4-toyota-min

Також привертає увагу те, що вперше у Toyota RAV4 з’явилось двоколірне забарвлення.

toyota-rav-4-2020--min

В наш час головними цінностями стали комфорт та надійність. Виробники максимально потурбувались, щоб втілити це в салоні автомобіля.

toyota-rav4-2020-2019-salon-min
Можливо новий Рав4 не здивує своєю технологічністю, проте порадує якістю виконання та ергономічністю. Для обробки салону використані приємні на дотик матеріали з вставками з натурального дерева. Геометрія салону стилістично підкреслює оновлений облік авто. Ще одна відмінність нового покоління це знижена лінія вікон та дещо змінений кут капота, що покращує оглядовість для водія.

toyota-rav4-2020-rav-4-photo-min
ПЛАТФОРМА TNGA


Завдяки новій платформі інженерам вдалося зменшити центр ваги та загальну масу автомобіля. У свою чергу це забезпечує покращений рівень управління та комфорт при їзді. Окрім цього, у RAV4 збільшений кліренс – до 195 мм.
Тойота Рав4 став легшим, ширшим та міцнішим.

АВТОМОБІЛЬНІ ДИСКИ WSP ITALY ДЛЯ TOYOTA RAV4 HYBRID 2020


 

2019_toyota_rav4_2020----min
Обравши бренд WSP Italy, ви отримуєте автомобільні колісні диски преміум-сегменту, які є аналогом оригінальних коліс. Завдяки використанню у виробництві сучасних технологій, у всіх дисків збільшена максимальне навантаження на 25%. Цей фактор є особливо важливим для габаритних авто.
Не менш важливо те, що легкосплавні диски WSP Italy проходять багатоетапні тестування та випробовування. Тести на удар, на міцність, на корозійну стійкість імітують процес екстремальної їзди. Проходження всіх тестів дозволяє гарантувати покупцям безпечну експлуатацію колісних дисків WSP Italy.

За технічними параметрами для Toyota RAV4 пропонуємо наступні моделі дисків:

Без имени-1 W1750_P-600x600-min Без имени-1 W1770 low-min
пропуск
Модель  W1750 CATANIA W1770 L’AQUILA
Розмір 7.0×17 7.5×18 7.5×19
PCD 5X114,3 5X114,3
katalog-wspitaly katalog-wspitaly

 РОЗМІРИ


Новий RAV4 став на 5 мм коротшим, але на 10 мм ширшим. Колісна база зазнала більших змін – стала більша на 3 см. Це позитивно вплинули на керованість автомобіля, адже тепер значно простіше вправлятись з різноманітними перешкодами на шляху.
Салон також став дещо просторішим. Зміни невеликі, проте вони є і ноги задніх пасажирів тепер точно не будуть впиратись в стінку передніх крісел.
Обсяг багажника став на 79 л більшим за попередника і тепер здатний вмістити 580 л.

2019_toyota_rav4_-min
ПОТУЖНІСТЬ


Новий гібридний силовий агрегат складається з чотирициліндрового атмосферного мотора об’ємом 2,5 л, гібридної трансмісії, окремого електромотора для приводу задніх коліс і нікель-метал-гідридного акумулятора. Пікова віддача системи – 222 к.с.
Бензинова модифікація з 2-літровим мотором доступна з шести ступеневою «механікою» або новим варіатором. Потужність цього двигуна 173 к. с. Для RAV4 підготували дві системи повного приводу. На гібридної версії за привід задніх коліс відповідає власний електромотор. Також з’явився «позашляховий» режим електроніки Trail Mode з імітацією роботи блоків міжколісних диференціалів. На версії з 2-літровим мотором встановлена автоматична повнопривідна трансмісія з багатодисковими муфтами на кожній із задніх півосей, що дозволяє ефективно розподіляти тягу між колесами.

2019_toyota_rav4_2020--min
Для українців новий RAV4 доступний в 5 комплектаціях: Live, Active, Lounge, Style і Premium. Обирайте улюблену модель автомобіля та диски WSP Italy.

toyota-rav4-2020-min