Легкосплавні колісні диски WSP Italy – один з найпопулярніших брендів на ринку, який високо зарекомендував себе не лише в Італії, але й далеко за її межами. Ми, як офіційний імпортер, вже 12 років представляємо італійський бренд WSP Italy в Україні. За цей час ми здобули вашу довіру і вже десятки тисяч українців їздять на колісних дисках WSP Italy. З ростом популярності, різко зростає кількість підробок. Тому сьогодні розповімо про те, як відрізнити оригінал та вберегти себе від фальсифікату.

Виробник колісних дисків WSP Italy неабияк постарався над захистом своєї продукції. Тому, навіть при візуальному огляді, оригінал легко відрізнити. Однак, далі в статті основні відмінності, на які слід звернути увагу перед покупкою.


ПАКУВАННЯ

В першу чергу слід оглянути коробку, в якій поставляється диск. На лицевій стороні коробки в обов’язковому порядку наноситься наступне маркування:

–       наклейка з кодом для активації гарантії виробника

–       брендована наклейка з інформацією про диск та штрих-кодом.

1--

Перед відправкою, кожна коробка обмотується брендованим скотчем і всередину вкладається пакет для сезонного зберігання.

 НАКЛЕЙКА З КОДОМ ДЛЯ АКТИВАЦІЇ ГАРАНТІЇ ВИРОБНИКА

На коробці з продукцією ви знайдете серійний номер колеса, який буде використовуватися для активації гарантії та підтвердження придбання справжнього, затвердженого та безпечного продукту WSP Italy. Щоб активувати гарантію, вам потрібно зареєструвати код протягом 15 днів з моменту придбання товару на офіційному сайті виробника http://www.wspitaly.com/new_activation_contact_it/?lang=en. Гарантія від виробника надається на заводський брак терміном 12 місяців.

2

БРЕНДОВАНА НАКЛЕЙКА З ІНФОРМАЦІЄЮ ПРО ДИСК ТА ШТРИХ-КОДОМ

Для наочності порівняємо оригінальну наклейку та наклейку на підробці.

3


ВНУТРІШНЄ МАРКУВАННЯ НА ДИСКУ

Зверніть увагу, що всі маркування на диску вилиті.

4


Увага! Ціна на весь офіційний товар у всіх офіційних дилерів однакова. Будьте уважні! Не купуйте підробки.


 

ЧИМ НЕБЕЗПЕЧНІ ПІДРОБКИ?

Придбавши фальсифіковану продукцію, ви піддаєте себе великій небезпеці. Адже ви не можете бути впевнені в якості та не знаєте чи дотримані стандарти технології виготовлення у виробництві. Тому такі диски не можуть гарантувати безпеку на дорозі.

Купляйте диски WSP Italy лише у офіційних представників з якими можете ознайомитись в розділі «контакти» та лише в сертифікованих точках продажу.

Колісні диски WSP Italy – обирайте найкраще!