Поспішай та отримай – 10% на нові моделі дисків MAK Stilo та Stilo-D!

Новинка MAK Stilo та Stilo-D для автомобілів Audi | Seat | Skoda | Volkswagen | BMW

Представляємо легкосплавні диски MAK Stilo з витонченим дизайном, що випромінює стиль та вишуканість. Підвищіть естетику вашого автомобіля за допомогою MAK Stilo преміальних дисків, що легко поєднують форму та функціональність.
Легкосплавні диски MAK Stilo доступні в діапазоні розмірів від 18″ до 21″. Обирайте привабливі кольори Black mirror та Gloss black, що забезпечить ідеальне доповнення до стилю вашого автомобіля.

Black mirror Gloss black

Stilo-D – Deep Concave Version: диск, розроблений із заглибленим всередину профілем, для наданням більш агресивного та динамічного стилю. Призначена для більших діаметрів, Глибоко Увігнута Версія, зі своїм характерним вдавленим профілем, допоможе вам здійснити найсміливіший вибір. Якщо ви прагнете вражати і відчувати захоплення, кожного разу розглядаючи свій автомобіль, то цей варіант саме для вас. При цьому вам не доведеться відмовлятися від комфорту та спокою, оскільки диски з Глибоко Увігнутою Версією мають омологації NAD та TÜV/KBA, що підтверджують найвищі стандарти якості та безпеки.

Black mirror Gloss black

Легкосплавні диски MAK Wheels, спроектовані і розроблені для вашого автомобіля, тож не прогавте можливість отримати знижку в -10%.
Пропозиція діє до кінця січня*

Більш детальна інформація доступна за телефоном: +38 (050) 434 80 07