Автомобільні литі диски CHEVROLET

Компанія "Ітаро" і бренд WSP Italy завжди готові надати Вам можливість максимально зручно вибрати і купити литі диски Chevrolet (Шевроле) незмінно високої якості. Зупинивши свій вибір на автомобільних дисках ТМ WSP Italy, Ви протягом довгого часу перестанете турбуватися з приводу заміни дисків Вашого автомобіля.

У нашого представництва Ви можете Купити литі диски Шевроле (Chevrolet), які виготовлені з використанням сучасних стандартів виробництва, якісних сплавів і відповідають оригінальному дизайну. Оскільки Ми з величезною відповідальністю ставимося до світових стандартів якості, продукція WSP Italy успішно проходить тестування і набула популярності в багатьох країнах світу. 

Купуйте литі диски ВСП Італі для свого Chevrolet і будьте впевнені якість дисків ТМ WSP Italy не підлягає сумніву!

 Історія автомобільної марки Chevrolet (Шевроле)

Chevrolet Motor Division (Шевроле) - концерн "Дженерал Моторс", що спеціалізується на виробництві пікапів, позашляховиків і легкових автомобілів. Штаб-квартира - місто Воррен (штат Мічиган). 

Утворення компанії "Шевроле Мотор Кар" припало на 1911 рік (засновник - Вільям Дюрант, власник "Дженерал Моторс"). Після того як Дюрант залишив "General Motors", він почав створювати все нові й нові компанії. Перед відходом Вільям Дюрант забрав із собою перспективну розробку майбутнього автомобіля, запросив знаменитого гонщика Луї Шевроле, який у результаті дав своє ім'я компанії. 

  • У 1912 році було випущено першу модель "Класична Шістка" (Classic Six), тоді ж з'явилася і "Маленька Четвірка" (Little Four). Ціна "первістка" становила - 2500$, що стало непосильним для покупців.  Лише тоді Вільям Дюрант зрозумів, що запорука успішності в автомобільній індустрії не у фешенебельності, а в простоті. Тоді на авторинок вийшли моделі Baby Grand і Royal Mail, саме на них красувався перший логотип "Шевроле". 
  • У 1916 році було створено Chevrolet-490, який приніс компанії гучну славу. Машину випускали до 1922 року. 
  • Динамічні та добре продавані моделі Chevrolet (Шевроле) принесли фінансовий успіх Вільяму Дюранту, який за кілька років зміг повернути собі контроль над "Дженерал Моторс".  Уже в 1918 Дюрант приєднав до корпорації компанію Chevrolet, продукція якої на багато років стала окрасою виробничої гами корпорації. 

Chevrolet зробили чимало для розвитку автомобілебудування: моделі Aveo, Bolt, Camaro, Captiva, Colorado, Cruze, Equinox, Malibu, Niva, Orlando, Silverado, Spark, Suburban, Tracker, Volt.