диски литые wsp italy купить

Італійська компанія ACACIA Srl. (м.Солерно) заснована 01 лютого 1995 року і на сьогоднішній день залишається активним учасником ринку литих дисків, із сучасними методами виробництва та чітко структурованою системою менеджменту. 2006 року ACACIA Srl. запустила у виробництво нову лінію – легкосплавних дисків під торговою маркою WSP Italy. Диски WSP Italy – репліка литих дисків відомих автомобільних брендів, яка виготовляється з високоякісного сплаву за найновішими технологіями з відповідністю до оригінальних параметрів. За шість років ТМ WSP Italy стала визнаним лідером у сегменті репліки автомобільних дисків та представлена ​​у 58 країнах світу. Лідерами продажів за підсумками 2010 року є Франція, Іспанія, Італія, Греція, ОАЕ, Норвегія, Японія, країни Південної Америки.

ACACIA Srl. – постійний та активний учасник міжнародних виставок автомобільної промисловості. Легкосплавні диски WSP Italy були представлені на SEMA Show 2007 (Лас-Вегас), AUTOPROMOTEC 2007 (Болонья), AUTOMECHANIKA Shanghai 2009, AUTOPROMOTEC 2009 (Болон’я),  AUTOMECHANIKA 2010 (Франкфурт).

Пріоритетами для компанії ACACIA є:

 • високий рівень якості продукції, що досягається постійним удосконаленням технології виробництва дисків;
 • оновлення та розширення асортименту;
 • надійність продукції та безпеку в її експлуатації;
 • лояльна цінова політика;
 • активне просування торгової марки світового ринку литих дисків.

Асортимент продукції TM WSP Italy включає литі диски для більшості автомобілів представлених на ринку. Модельний ряд дисків WSP Italy – це понад 300 моделей та 1400 типорозмірів з радіусами обода від 14” до 23”. Колірна гама покриття представлена ​​більш ніж тридцятьма кольорами та відтінками. Такий широкий вибір дозволяє автоаматору з легкістю надати своєму авто привабливий, елегантний та стильний вигляд.

Якість продукції починається із технологічного процесу. Унікальні в галузі виробництва литих дисків технології: лиття під низьким тиском, Flow Forming Technology, Undercut Technology, Powder Coating – дозволяють вирішити виробнику ТМ WSP Italy найважливіші завдання:

 • гарантування високої якості лиття;
 • суміщення міцності з мінімально можливою вагою диска;
 • забезпечення високої здатності протистояти корозії та стійкості покриття для захисту від впливів навколишнього середовища.

Окрема увага приділяється контролю якості як вчасно виробництва дисків, так і після сходження коліс з конвеєра. Для цього на підприємстві організовано відділ технічного контролю, на якому проводиться ряд обов’язкових тестів відповідно до вимог правил JWL-VIA (Japan Light Wheel Alloy, Vehicle Inspection Association), UN/ECE 124 (Єдині приписи щодо офіційного затвердження коліс для легкових автомобілів і їх причепів, ООН).

Програма контролю передбачає проведення низки випробувань, спрямованих на перевірку технічних та міцнісних характеристик литих дисків:

 • хімічний та спектральний аналіз сировини (сплаву);
 • ультразвуковий та рентген контроль з метою виявлення прихованих дефектів;
 • контроль герметичності виявлення будь-яких витоків повітря;
 • контроль для виявлення будь-яких поверхневих мікротріщин;
 • контроль геометричних властивостей;
 • перевірка антикорозійних якостей покриття дисків

Контроль проводиться на новітньому спеціалізованому обладнанні кваліфікованими спеціалістами з дотриманням жорстких вимог європейських стандартів. Серйозне відношення до якості продукції, що випускається, стало передумовою для процесу сертифікації дисків WSP Italy – HOMOLOGATION. Процедура визнання відповідності здійснюється незалежними органами:

CPA (Департамент міністерства наземного транспорту)

NSAI (Національна організація зі стандартизації) Ірландія

VCA (Національне агентство стандартизації) Великобританія

Сертифіковано також систему менеджменту виробника литих дисків WSP Italy. Документи, видані незалежними органами із сертифікації Bureau Veritas Certification і Tuv Rheinland, гарантують те, що весь процес виготовлення дисків WSP Italy, починаючи з етапу розробки дизайну дисків, складання графіка виробничого процесу і закінчуючи процесом виготовлення, націлений на те, щоб задовольнити всі зацікавлені. діяльності компанії сторони.