Компанія «Ітаро» (Itaro) – офіційний ексклюзивний представник WSP Italy та MAK Wheels на території України буде рада співпрацювати з Вами

Керівництво компанії «Ітаро» активно співпрацює з усіма клієнтами, які здійснюють реалізацію литих дисків на українському та закордонних ринках, причому не лише з тими, хто продає автомобільні диски оптом, а й з клієнтами, продаж автомобільних дисків яких мінімальний або лише у планах. Ми орієнтуємось на традиційні цінності та стратегію збуту компаній-виробників ТМ WSP Italy та MAK Wheels, а це означає, що своїм клієнтам ми гарантуємо високі стандарти співробітництва та обслуговування. Крім цього політика нашої компанії – враховувати інтереси вітчизняного покупця та пропонувати йому максимум можливого сервісу та підтримки для того, щоб співпраця була вигідною та комфортною.

Продаж автомобільних дисків за нинішніх реалій досить непростий бізнес, тому варто вибирати партнерів, зважуючи “все за і проти”, адже віддавши весь свій ресурс і час неперспективному проекту, можна сильно відстати від конкурентів. І головне – автомобільні диски WSP Italy, MAK Wheels дійсно добре продаються і багато автолюбителів купують їх знову для своїх авто, а це означає, що Ви співпрацюватимете з успішним брендом, що принесе успіх і Вам.

Для спрощення процесу співпраці з оптовими клієнтами ми розробили спеціальний інтернет-сайт – opt.wspitaly.com.ua. Тепер у Вас є цілодобовий доступ до інформації про наявність дисків як на складі в Україні, так і в Італії, терміни доставки та можливість резерву колісних дисків. Вся інформація оновлюється щогодини! Ще одна перевага сайту – відображення ціни та клієнта та кінцевого споживача.

Які ж вигоди, переваги, особливості партнерства можуть запропонувати ТОВ «Ітаро» та виробник дисків:
 • Високі стандарти співпраці, лояльність партнерам: офіційний імпортер WSP Italy гарантує надійну підтримку своїм представникам.
 • Великий асортимент продукції, як у лінійці виробника, так і на складі в Україні (понад 300 моделей та 1400 типорозмірів), багата кольорова гама (понад тридцять кольорів та відтінків) дає можливість підібрати диски практично до будь-якого автомобіля, представленого на ринку.
 •  Наявність у модельному ряді виробника автомобільних дисків для малопоширених в Україні авто, наприклад таких марок як Lancia, Mini, Saab, Smart і т.д.
 • Гарантія на диски WSP Italy “Platinum KACKO”: не сумніваючись у якості та надійності дисків WSP Italy, ТОВ «Ітаро» надає гарантію на диски покупцям.
 • Можливість придбання дисків у будь-яких кількостях: від 1 диска до великої партії з додатковим дисконтом залежно від обсягу замовлення.
 • Широка дилерська мережа по всій Україні дозволяє будь-якої миті отримати всю необхідну інформацію, що значно полегшує вирішення різних питань при співпраці.
 • Наявність дисків великих радіусів R20”, R21”’, R22”, R23”, – у цьому сегменті ринку литих дисків в Україні з ТМ WSP Italy готові конкурувати деякі бренди.
 • Можливість придбання аксесуарів до дисків: болтів, гайок, логотипів, центральних заглушок, проставних кілець.
 • Відсутність потреби придбання товару для складу чи вітрини у великих кількостях, оскільки диски доставляються клієнту протягом 1-2 днів із моменту замовлення.
 • Маркетингова підтримка для представника в регіоні при досягненні ним певного середньомісячного обороту.
 • Допомога певним підприємцям у створенні та розвитку інтернет-проектів, пов’язаних із продажем дисків WSP Italy.
 • Постійні маркетингові та трейд-маркетингові заходи, що підвищує популярність бренду, впізнаваність ТМ WSP Italy та збільшує продажі, а це, у свою чергу, позитивно відбивається на доході представників у регіонах.
 • Легкий доступ до технічної інформації: телефоном або електронною поштою завжди можна отримати інформаційну підтримку, консультацію менеджерів ТОВ «Ітаро», а на сайті швидко ознайомитися з актуальними залишками продукції на складах в Україні та корисною технічною інформацією.
 

Сподіваємось на плідну співпрацю!

Якщо у вас є питання щодо співпраці звертайтесь до нашого менеджера за телефоном +380508254003