Автомобільні литі диски HYUNDAI

Колісні литі диски Hyundai виробництва WSP Italy (ВСП Італі) - відмінний вибір для кожного власника авто цієї марки. Надійність і якість автомобільних дисків WSP перевірено лабораторними тестами, часом і людьми.
На сайті компанії Ви можете купити литі диски для Hyundai (Хенде) Accent, Elantra, i20, i10, i30, NF Sonata, Getz, S-Coupe і не тільки.

 Історія автомобільної марки Hyundai Motor Company (Хендай)

"Hyundai Motor" - корейська компанія, яка спеціалізується на виробництві легкових автомобілів. Штаб - квартира - місто Сеул. У 1967 році післявоєнного буму Hyundai Construction перепрофілювалася в компанію Hyundai Motor, давши більший розвиток транспортній галузі. У 1968 Hyundai приступила до виробництва легкових автомобілів.

  • У 1985 році на світ з'явилася перша модель Hyundai Pony, орієнтована переважно на середній клас. Модель завоювала успіх на внутрішньому ринку Південної Кореї. У 70-х роках компанія вперше набула неоціненного досвіду від продажів на зовнішніх зарубіжних ринках.  До кінця 80-х Hyundai (Хендай) утвердилася на експортних ринках США і Канади. Уже до 1990 року масштаб експорту в США перевищив 1000000 автомобілів. У 1988 році компанія представила модель Hyundai Sonata.
  • У 90-ті роки реалізувалася багаторічна ідея Hyundai (Хендай) в розробці власних технологій, результатом яких став двигун Alpha, а рік по тому двигун Beta. Вперше в 1991 році на європейському ринку з'явилася модель Lantra/ElanIra, яка була представлена на Туринському автосалоні. У 1992 - громадськості було представлено майбутнє марки Hyundai (Хендай) перший концепт кар - HCD-I. Компанія досягла значних успіхів у розробці гібридних автомобілів, електромобілів, а також промислових технологій.
  • 1994 рік - нове покоління моделей "X-3" - Hyundai Accent.
  • 1996 рік - на Женевському автосалоні відбувся перший показ Hyundai Coupe. 
  • 1998 рік - на Женевському автосалоні з'явився реконструйований позашляховик - Galloper II. Компанія Hyundai (Хендай) переживала важкі часи, які спричинили різкий спад продажів на внутрішньому ринку країни. Разом з тим, низка нових моделей - "EF Sonata" і "XG", принесли Hyundai (Хендай) найвищі оцінки зарубіжної преси. 
  • 1999 рік - з'явилася модель Hyundai "Equus", яка призначалася для президентів корпорацій і вищих державних чиновників.

Злиття компаній "HPI" і "HMS" плюс придбання Kia Motors дали змогу Hyundai гідно змагатися серед автовиробників на світовому ринку, а також допомогли компанії досягти стабільних економічних показників.