Автомобільні литі диски KIA

Компанія "Ітаро" пропонує автомобільні литі диски на Kia (Кіа). На нашому сайті в розділі "Продукція" представлені італійські литі колісні диски ТМ WSP Italy для Kia (Кіа).   
Багатий асортимент колісних дисків, представлений у нашому каталозі продукції, дасть змогу Вам максимально зручно і швидко купити литі диски на Kia (Кіа).Вся продукція WSP Italy повністю сертифікована, що підтверджено міжнародними органами сертифікації. Литі диски WSP Italy поставляються з набором кріплень і логотипами, що полегшить роботу по установці. Купити литі диски Kia (Кіа) або стати партнером компанії в Україні Ви завжди можете на сайті імпортера "Ітаро". 
WSP Italy - якісні, міцні та безпечні запчастини для Вашого автомобіля.

Історія автомобільної марки Kia (Кіа)

Kia Motors (Кіа) - корейська компанія, заснована 1944 року.  Штаб-квартира - місто Сеул. 

У 1952 році компанією було випущено перший велосипед

У 1957 - перший моторолер.

1961 - налагоджено виробництво мотоциклів (складальне).
1973 - завершено спорудження складального комплексу легкових автомобілів плюс у випуск увійшов перший бензиновий корейський двигун. 
У 1978 році - розроблено дизельний двигун.
У 1979 році здійснено складання автомобілів "Fiat -132" і "Пежо-604".

У 1983 році Kia (Кіа) підписала договір про партнерство з "Mazda".

У 80-х роках компанію охопила фінансова криза. Для того, щоб "вижити" було зроблено ставку на бюджетні автомобілі. У 1987 році світ побачила модель Pride, вартість якої - 7500 $. Модель Pride продається до теперішнього часу, але поступово втрачає свої позиції перед більш сучасними автомобілів. Завдяки такій вдало обраній політиці стабілізувалося фінансове становище фірми і вже на початку 90-х компанія "Kia" вийшла на європейський ринок. 
Протягом двох років незалежною компанією IntelliChoice присуджувався титул за "Найкращий автомобіль року" Kia Sportage.

У 1988 році контрольний пакет акцій Kia Motors Corporation (Кіа) отримує "Хенде" Моторс.  

2000 рік - Kia Motors Corporation вступає в стратегічний союз з "Даймлер Крайслер" і "Хенде". Цей стратегічний союз став сприятливим рішенням, адже починаючи з 2001 року модельний ряд Kia Motors оновився, показавши світові нові автомобілі Rio, Magentis і Visto. На сьогоднішній день моделі KIA продаються в більш ніж 180 країнах.