Автомобільні литі диски MINI

  Якщо Вам необхідно купити литі диски Mini, зверніть увагу на продукцію WSP Italy, представлену на сайті компанії Ітаро. Адже литі диски Mini від WSP Italy є реплікою преміум класу. Купуючи литі диски Міні, Ви купуєте якість, підтверджену сертифікатами міжнародних організацій, зокрема сертифікатом міжнародної омоллогації. Литі диски Міні від WSP Italy - це якість, надійність, безпека та завжди елегантний дизайн.

     Насправді купити литі диски Mini стало простіше простого, адже на сайті компанії Ітаро на вас чекає великий асортимент литих дисків (серед них популярні диски на такі моделі Міні, як Countryman, One/Cooper). Також Ви зможете легко підібрати литі диски Міні, використовуючи будь-який зручний для Вас спосіб: підбір за VIN кодом, підбір за параметрами або просто проконсультувавшись з менеджерами компанії.

Історія автомобільного бренду Mini (Міні)

     Mini - популярна марка малолітражних автомобілів, що випускається під керівництвом компанії BMW. Автомобіль Mini (Міні) розроблено 1957 року у Великій Британії і з того часу бренд переходив у власність різних автомобільних компаній. У 1994 році компанія Rover Group продала Міні (Mini) компанії БМВ. Відтоді Mini перебуває в їхній власності. Автомобілі марки Mini (Міні) знайшли своїх шанувальників серед жителів мегаполісів, де цінуються економічність і невеликі габарити автомобіля.
     Однією з найпопулярніших моделей Mini (Міні) була і залишається модель Mini Cooper, створена 1961 року Алеком Іссігонісом, конструктором команди Формули 1. Відтоді Mini Cooper підкорює серця любителів невеликих автомобілів.