Автомобільні литі диски MITSUBISHI

Представляємо Вашій увазі литі диски Mitsubishi від кращого виробника на ринку реплік колісних дисків, компанії WSP Italy. Купити литі диски Мітсубіші, значить купити гідну заміну оригіналу. Литі диски Mitsubishi від WSP Italy вирізняються високою надійність, збільшеним на 25% максимальним навантаженням і якістю, підтвердженою міжнародним сертифікатом омологації. Також, якщо Вашим рішенням стане купити литі диски Мітсубіші, Ви отримуєте унікальну гарантію, від виробника і від імпортера: ми замінимо диски, розбиті навіть з Вашої вини! Серед усього асортименту дисків, представлені моделі на такі авто, як ASX, Eclipse Cross, L 200, Outlander, Pajero Sport, Pajero Wagon.

      Литі диски Mitsubishi від WSP Italy найкращий вибір для автомобіля. Надайте Вашому автомобілю вишуканості, всього лише купивши литі диски Мітсубіші від WSP Italy. Адже литі диски WSP Italy, явна ознака наявності гарного смаку у власника автомобіля.

Історія автомобілів Mitsubishi (Мітсубіші)

     Mitsubishi Motors, дочірня компанія концерну Mitsubishi (Мітсубіші), створена порівняно нещодавно, всього лише в 1970 році, на базі дочірньої компанії Mitsubishi Heavy Industries. Сам бренд Mitsubishi (Мітсубіші) було засновано ще в 1875 році, підприємцем Ятаро Івасакі. У 1917 Мітсубіші випустила у виробництво свій перший автомобіль Model A, але він таки не знайшов визнання серед жителів Японії. А через рік, Mitsubishi (Мітсубіші) випустили свій другий автомобіль, цього разу це вже була вантажівка, виробництво якої підклало початок розвитку Мітсубіші (Mitsubishi) в автомобільному бізнесі. З 1920-х років, компанія почала серійне виробництво вантажівок, а з 1932 року - автобусів. З 1946 року, холдинг Мітсубіші (Mitsubishi) розпався на 44 окремі компанії, однією з яких стала Mitsubishi Motors Co, яка з 1970 року почала виробництво легкових моделей автомобілів.