Автомобільні литі диски PEUGEOT

Компанія Ітаро і бренд WSP Italy представляють Вашій увазі литі диски Пежо (Peugeot). Це високоякісна репліка оригінальних дисків, що додасть італійського шарму Вашому французькому автомобілю. На сайті Ітаро Ви маєте унікальну можливість підібрати і купити диски Peugeot, вказавши модель Вашого автомобіля. Так, у лінійці представлені моделі диски на такі автомобілі Пежо, як 108, 2008, 208, 3008, 301, 308, 5008, 508, Boxer, Expert, Partner, Traveller, Dokker, Kangoo, Master, Trafic.

Купити литі диски Пежо стало ще простіше. Ви можете дізнатися якими дисками компанія Пежо комплектує кожну з моделей авто, що випускаються, всього лише скориставшись сервісом підбору автомобільних дисків по VIN-коду.

Купуючи диски Peugeot від WSP Italy, ви отримуєте якість, надійність та індивідуальність. Тож не зволікайте з вибором і поспішайте купити диски на свій автомобіль.

Історія автомобілів Peugeot (Пежо)

Виробник Peugeot (Пежо) є частиною найбільшого виробника автомобілів - концерну PSA Peugeot Citroën. Витоки історії компанії Пежо беруть свій початок ще в далекому минулому, а саме 1840 року, коли брати Пежо запустили виробництво млинів для кави, солі та прянощів. Емблемою компанії, як і зараз, був золотий лев. Через кілька років, компанія почала виробництво велосипедів, а ще через три роки - триколісних автомобілів.
Свій дебютний автомобіль на чотирьох колесах, Пежо (Peugeot) випустили в 1890 році. Відтоді, компанія Peugeot (Пежо) почала розвиватися як компанія з виробництва автомобілів.
Сучасна історія альянсу Пежо-Сітроен починається з 1974 року, коли Peugeot (Пежо) викупили 30% акцій Сітроен, яка на той час переживала кризу. Таким чином виник концерн PSA Peugeot Peugeot Citroën з головним офісом у Парижі.