Автомобільні литі диски SEAT

Якщо Ви не з чуток знаєте, які вони - справжні іспанські автомобілі SEAT, то безумовно повинні дізнатися, які вони - справжні італійські литі диски WSP Italy. Литі диски SEAT ваблять своїм винятковим дизайном, підкреслюючи оригінальний зовнішній вигляд автомобіля і хороший смак автовласника. Якщо Ви збираєтеся купити литі диски SEAT, то безсумнівно WSP Italy - це Ваш вибір. Литі диски Сеат від WSP Italy вдало поєднують в собі найвищу якість і неповторний індивідуальний дизайн.

Для того щоб купити литі диски Сеат необхідно всього лише підібрати відповідну модель на сайті, яка підходить під Ваше авто (Alhambra, Arona, Ateca, Ibiza, Leon). Купуючи литі диски SEAT Ви зможете придбати і унікальну подвійну гарантію: від виробника і від імпортера - компанії Ітаро, адже компанія завжди піклується про свого покупця.

  

Історія компанії SEAT (Сеат)

     SEAT (Сеат) є іспанською компанією з виробництва автомобілів, представництво якої розташоване в Барселоні, а сама компанія існує як частина концерну Volkswagen. Історія іспанців починається в 1919 році, тоді Сеат (SEAT) був іспанським відгалуженням компанії Fiat. Через роки, в листопаді 1953-го з конвеєра зійшов первісток Сеат (SEAT). У 1980 році компанія Fiat залишає SEAT (Сеат), припиняючи більш ніж тридцятирічну співпрацю. У 1982 році, компанія почала співпрацю з концерном Фольксваген, який у 1986 році, викупив головний пакет акцій SEAT (Сеат). До 1990 року Volkswagen повністю поглинув іспанську компанію.