Автомобільні литі диски SUZUKI

Автомобільні литі диски Suzuki (Сузукі) від італійського виробника WSP Italy приваблюють покупців своїм оригінальним дизайном. Крім того, купуючи литі диски Сузукі ви отримуєте якість і наднадійність, адже завдяки доопрацюванням інженерів, навантаження на литі диски Suzuki (Сузукі) WSP Italy збільшено на 25%. Тепер литі диски Suzuki для Вашого автомобіля витримують будь-які удари і зіткнення. Ви зможете купити литі диски Suzuki, підібравши вподобану модель на сайті офіційного представника в Україні. Серед всієї лінійки представлений диски на такі популярні моделі Сузукі, як Grand Vitara, Jimny, SX4, Vitara.

     Якщо Ви є власником автомобіля Сузукі, то зможете купити литі диски Suzuki (Сузукі), підібравши відповідну модель на сайті компанії Ітаро. Не зволікайте і зробіть свій вибір у бік якості та надійності.

Історія бренду Suzuki (Сузукі)


     Історія Suzuki (Сузукі) починається 1909 року. Компанія, створена підприємцем Мітіо Судзукі, спеціалізувалася на виробництві мотоциклів, велосипедів і ткацьких верстатів. З 1937 року, інженери компанії Сузукі (Suzuki) розпочали активні розробки в новій галузі автомобілебудування, яка розвивається, але через початок війни, згорнули всі проекти. До автомобільної промисловості, Suzuki (Сузукі) повернулися в 1951 році, а в 1955 році, випустили свій перший автомобіль. З 1967 року бренд розширив виробництво за межами Японії.
Нині головою компанії є Осаму Судзукі, а штаб квартира розміщена в місті Хамамацу.