Автомобільні литі диски TOYOTA

  На сайті wspitaly.ua представлена величезна кількість автомобільних дисків Тойота (Toyota) від виробника WSP Italy. Диски литі Тойота (Toyota) є високоякісною реплікою, яку за зовнішніми параметрами не відрізнити від оригіналу. Якщо ви маєте намір купити литі диски Toyota (Тойота) від виробника WSP Italy, то натомість отримаєте надійність і якість, підтверджену міжнародними сертифікатами. Компанія-імпортер Ітаро переконана у високому класі якості продукції, що і підтверджує, пропонуючи покупцеві подвійну гарантію на диски литі Тойота (Toyota): від виробника і від імпортера. Професійна команда наших менеджерів з радістю допоможе підібрати і купити литі диски Toyota (Тойота), які будуть ідеальним доповненням до вашої Тойоти. Менеджери підберуть диски саме під Вашу модель Тойота. Так, у лінійці дисків WSP Italy представлені диски на такі моделі Тойота: Aygo, Camry, C-HR, Corolla, GT 86, HighLander, Hilux, Land Cruiser, Land Cruiser Prado, RAV4, Sequoia, Sienna, Tacoma, Tundra, Yaris.

     Ви зможете купити литі диски Toyota (Тойота), просто зробивши замовлення на порталі нашого сайту і підібравши диски, які якнайкраще підійдуть саме вашій Тойоті.


    Історія автомобільної марки Toyota (Тойота)


     Як не дивно, але спочатку Toyota (Тойота) не мала жодного стосунку до виробництва автомобілів. Цей відомий сьогодні автомобільний бренд починав свою історію з виробництва ткацьких верстатів. Toyota (Тойота), якою вона відома в наш час, почала розвиватися під керівництвом Kiichiro (Кічіро) Toyoda в 1933 році. А вже в 1936 році, світ побачив первістка Тойоти, з нехитрою назвою "Модель АА". Паралельно з випуском моделі АА, Тойота почала виробництво вантажівок G1. Праці компанії увінчалися успіхом, автомобільна галузь концерну відокремилася і в 1937 стала автономною компанією Toyota Motor Corporation. У воєнні роки компанія більше спеціалізувалася на виробництві вантажівок для уряду. Можна сказати, що випуском комерційних автомобілів Toyota (Тойота) почала займатися тільки після завершення війни в 1947 році. 1957 рік для бренду Toyota (Тойота) виявився дуже вдалим, адже Toyota Crown це перший автомобіль японського виробництва, який почали експортувати в Америку. У 1963 році, Тойота розширила своє виробництво за межі Японії, а саме в Австралію.
Сьогодні Toyota Motor займає тверду позицію на світовому автомобільному ринку і є прикладом справжньої японської якості.