Вже понад 11 років, компанія «ІТАРО» є офіційним дилером світового бренду колісних дисків WSP Italy в Україні. І, ми настільки впевнені в своїй продукції, що окрім річної гарантії від виробника, вже 8 років надаємо додаткову гарантію на диски — «PLATINUM КАСКО».

Обравши диски від бренду WSP Italy, ви отримуєте не лише оригінальний дизайн, перевірену якість та безпеку в експлуатації. Ми також потурбувались про ваш спокій на дорозі, адже з нашою додатковою гарантією Вам більше не будуть страшні ями, а слова «розколи», «розлами», «тріщини», «сильні загини» не викликатимуть головний біль. «PLATINUM КАСКО» — це гарантія терміном на 12 місяців, згідно з якою, впродовж двох тижнів, ми безкоштовно замінимо пошкоджені диски на нові, незалежно від причини пошкодження, окрім випадків вандалізму.

wspitaly-diski-avtodiski-internet-magazin

Які основні принципи «PLATINUM КАСКО»?

При покупці колісних дисків WSP Italy у партнерів імпортера компанії «ІТАРО», Ви маєте можливість оформити додаткову гарантію — «PLATINUM КАСКО» за 8% від вартості дисків.  При оформленні гарантії Ви отримуєте пластикову картку «PLATINUM КАСКО» з унікальним номером і документ з даними про покупку. Гарантія надається терміном на 12 місяців з моменту покупки.

Ми здійснюємо повну заміну при пошкодженні дисків, які не підлягають ремонту на спеціальному обладнанні без нанесення шкоди технічним або фізичними властивостями. Заміні підлягають всі чотири диска.

При наявності аналогічних дисків на складі в Україні, заміна пошкоджених дисків відбувається протягом 2 тижнів з моменту звернення покупця, при наявності на складі в Італії — 30 календарних днів.

Якщо покупець уже замінив всі 4 диска, на які було здійснено оформлення «PLATINUM КАСКО» то гарантіяанульовується незалежно від терміну її  дії.

«PLATINUM КАСКО» не поширюється  на лакофарбове покриття та аксесуари.

diski-wspitaly-itaro

Щодня ми вдосконалюємось, щоб бути для Вас кращими! Вся наша продукція сертифікована та проходить ряд випробувань, бо Ваша безпека на дорозі для нас на першому місці.