ТОВ «Ітаро» – імпортер світового лідера колісних дисків реплік WSP Italy, повністю впевнений як свій товар і не боїться давати на нього «PLATINUM КАСКО»!

Диски WSP Italy пройшли низку випробувань, внаслідок чого здобули світове визнання та нагороджені міжнародними сертифікатами (Міністерства Транспорту Італії, TUV, VCA). Якість дисків італійського бренду WSP Italy підтверджено випробуванням на удар, на динамічне навантаження та багатьма іншими.

Купуючи колісні диски WSP Italy у партнерів імпортера компанії «Ітаро», ви маєте можливість оформити гарантію на рік – «PLATINUM КАСКО».

“PLATINUM КАСКО” дозволяє безкоштовно замінити пошкоджені диски на нові, якщо вони не підлягають ремонту. При чому не має значення причина, через яку сталося пошкодження диска, крім випадків вандалізму.

Ми замінюємо пошкоджений диск або диски на нові протягом 2 тижнів. Якщо Ваша модель дисків є лише на складі Італії, заміна відбувається протягом 30 днів.
banner-kacko-platinum-wspitaly

«PLATINUM КАСКО» набирає чинності з 15.06.2016 і коштує 8% від вартості дисків. Вартість розраховується лише щодо роздрібної неакційної ціни.

При оформленні гарантії клієнт отримує пластикову картку «PLATINUM КАСКО» з індивідуальним номером та талон з даними про покупку.