Компанія «Ітаро» вже 11 років є офіційним імпортером італійського бренду колісних дисків WSP Italy. Асортимент бренду налічує біля 300 оригінальних дизайнів, більше 1400 типорозмірів і близько півсотні варіантів покриття – починаючи з класики – silver, та закінчуючи ефектним — diamond black polished. Вся продукція сертифікована, відповідає міжнародним стандартам та є аналогом оригінальних дисків.


Що таке бренд WSP Italy?


Все почалось 1 лютого в 1995 році, коли в італійському місті Салерно була заснована компанія з виробництва колісних дисків — WSP Italy ACACIA S.r.l. В 2006 році на міжнародний ринок вийшов бренд колісних дисків – WSP Italy. На простори України бренд увірвався в 2008 році і вже 11 років займає лідируючі позиції.

W471_ANTHRACITE LIP RED 1

Назва бренду звучить, як Wheels Spare Parts, що в перекладі з англійської означає «Диски – запасні частини». І, недарма, адже згідно п. 2.4.4. Директиви UN/ECE 124, диски WSP Italy офіційно визнані запасною частиною автомобіля. Важливо, що компанія WSP Italy, єдиний виробник колісних дисків, який має сертифікат омологації та має право на продаж своєї продукції у всіх країнах Євросоюзу.

W471_GLOSSY BLACK POLISHED (2)

Високий рівень якості продукції досягається завдяки постійному удосконаленню технологій виробництва дисків. Вартість нового обладнання в лабораторії компанії оцінюють в мільйони євро. Диски виготовляються за найсучаснішими технологіями:

 • Undercut technology (забезпечує міцність диска)
 • Flow Forming (робить диск легким без шкоди для міцності і ударної стійкості колеса)
 • Powder Coating (порошковий метод фарбування, який робить поверхню дисків стійкої до механічних пошкоджень і атмосферних впливів)
 • «No scratch »(диск без подряпин)

Всі ці переваги позиціонують колісний диск WSP Italy як диск преміум якості.


 Чи відповідає продукція WSP Italy стандартам якості?


W571_GLOSSY BLACK POLISHED (7)

Автомобільні диски це не лише красивий аксесуар, але й запорука безпечної їзди на дорозі. Саме безпека в експлуатації та якість є основним завданням компанії.

Перед запуском дисків в масове виробництво, компанія WSP Italy дотримується вимог та проводить тестування продукції, згідно стандартів JWL-VIA (Japan Light Wheel Alloy, Vehicle Inspection Association), UN / ECE 124 , а також Gost-R.

Жорстка програма контролю передбачає проведення ряду випробувань, спрямованих на перевірку технічних характеристик і міцність литих дисків:

• хімічний та спектральний аналіз сировини (сплаву);

• ультразвуковий та рентген контроль з метою виявлення прихованих дефектів;

• контроль герметичності для виявлення будь-яких витоків повітря;

• контроль для виявлення будь-яких поверхневих мікротріщин;

• контроль геометричних параметрів;

• перевірка антикорозійних якостей покриття дисків.

Проведення виробником випробувань відповідно до вимог стандартів JWL, UN / ECE гарантує високу якість продукції європейського рівня, і що найголовніше – безпеку. Сертифікати, видані незалежними європейськими організаціями Bureau Veritas Certification і Tuv Rheinland, гарантують те, що весь процес виготовлення дисків  WSP Italy, починаючи з етапу розробки дизайну дисків, складання графіка виробничого процесу і закінчуючи процесом виготовлення, відповідає міжнародним стандартам якості. Детальніше з сертифікатами можна ознайомитись тут.

Adobe Photoshop PDF

Компанія — виробник легкосплавних дисків керуючись правилами E.T.R.T.O. (European Tyre and Rim Technical Organisation) по балансуванню коліс, створила для себе додаткові стандарти якості «Standard Balancing», які є ще більш жорсткими, ніж вимагають законодавці. У даних стандартах визначаються можливі відхилення колісного диска щодо його осі. У кожного автомобільного диска, в залежності від його розміру, є свої внутрішні (Internal) і зовнішні (External) рамки допустимого дисбалансу, тому компанія ретельно перевіряє і контролює баланс, акцентуючи увагу на якість та безпеку продукції, залишаючись при цьому лідером на ринку .

W471_ANTHRACITE LIP RED (10)


 Чому Ви повинні обрати автомобільні диски від WSP Italy?


 • Кожен покупець отримує технічну консультацію та допомогу з підбором дисків від наших кваліфікованих спеціалістів, крім цього до кожного диску додана розгорнута технічна карта, де вказана вся інформація. Також для Вашої зручності, на сайті Ви можете скористатись підбором за параметрами автомобіля.
 • Онлайн-підбір по VIN коду автомобіля.
 • колісні диски від WSP Italy – це вишуканий стиль. Великий вибір дизайнів, розкішна палітра відтінків та фактур дають можливість змінити зовнішній облік автомобіля до невпізнаваності.
 • Найсучасніше обладнання та технології виробництва.
 • Міжнародний сертифікат омологації.
 • Відповідають параметрам ОЕМ-коду виробника.
 • Повна комплектація, яка входить в вартість диску: кришки з логотипом, кріплення, якісна вологостійка упаковка для сезонного зберігання.
 • прозорість компанії перед покупцем: унікальний захисний штрих-код (24 знака) та код активації (12 знаків) на кожному диску для можливості перевірити оригінальсть продукції та отримати гарантію від виробника, а також наклейки на коробці, які свідчать про проходження контролю якості.
 • Можливість отримати додаткову гарантію PLATINUM KACKO.

 


Відгуки


відгуки

Часи «репліки» давно в минулому. Компанія WSP Italy Acacia S.r.l. офіційно отримала право називати свою продукцію запасною частиною автомобіля. Диски розраховані на тривалу експлуатацію, на відміну від колісних дисків сегмента «репліка», які необхідно міняти майже кожні два роки.

Диски WSP Italy з точністю повторюють дизайн і параметри оригінальних моделей дисків. На нашому сайті в технічних картах до кожної моделі диску вказаний ОЕМ-код оригінальних дисків, якому відповідає диск.

Таким чином, бренд WSP Italy вкотре доводить як технічну, так і якісну відповідність своєї продукції оригіналам.