Автомобільні литі диски AUDI

Компанія "Ітаро" надає Вам можливість купити литі диски Audi TM WSP Italy від італійської компанії Acacia s.r.l., які повністю відповідають оригінальним параметрам Вашого автомобіля. Виготовлені за сучасними технологіями лиття, диски Ауді стануть гарним доповненням до екстер'єру Вашого авто. 

Купити литі диски Ауді (Audi) на Q8, Q7, Q5, Q3, Q2, А8, А7, A6, A5, A5 Sportback, A4, A4 Allroad, A3, A1, TT і на інші моделі цього авто на нашому офіційному сайті можна з унікальною гарантією від імпортера. Для швидкого і зручного підбору колісних литих дисків на сторінках сайту працює онлайн-допомога, де Вам надано можливість ставити питання про литі диски і отримувати кваліфіковану допомогу наших фахівців. Повірте, купити диски Audi 100% відповідні оригінальним колесам за дизайном, якістю і параметрами можливо за доступну ціну, не пошкодувавши при цьому витрачених грошей.

Литі диски WSP Italy на автомобіль Audi (Ауді) є яскравим прикладом легкосплавних дисків найвищої якості. Саме диски WSP визнані запчастиною (повним аналогом оригінальних дисків) до автомобіля і складають конкуренцію саме оригінальним колісним дискам.

Історія автомобільної марки Audi (Ауді)

Ауді (Audi) - німецька автомобільна компанія, яка спеціалізується на виробництві легкових автомобілів. Автомобільна марка Ауді (Audi) входить до концерну "Volkswagen" (Фольксваген). Штаб-квартира - Інгольдштадт. 

Компанія "Ауді" взяла свій початок ще 1909 року, а очолив компанію - Август Хорьх. Ще за часів третього Рейху існувала фірма Horch ("Хорьх"), але з низкою судових тягарів компанія змінила свою назву на Ауді (Audi). Наступні три роки компанія Audi випустила Audi-A, Audi-В, Ауді-С. 

У 20-ті та 30-ті роки фірма була на межі банкрутства, не кажучи вже про економічну кризу, яка підштовхнула низку фірм до створення концерну Auto Union. До концерну увійшли колишні фірми-конкуренти "Ауді" і "Хорьх". Концерн випустив 2 моделі, які були затребувані до початку Другої світової війни. Уже після Другої світової війни концерн Auto Union був націоналізований і реформований за рахунок акцій компанії Mercedes-Benz. У 50-ті роки Daimler-Benz AG продав усі свої акції концерну Volkswagen. Уже в 1968 році Audi мала хороший асортимент, повернувшись на автомобільний ринок з чудовою статистикою продажів.

Як логотип було збережено чотири кола по горизонталі, що символізують злиття чотирьох компаній, яке відбулося.

Випуск знаменитих моделей: Audi Q8, Q7, Q5, Q3, Q2, А8, А7, A6, A5, A5 Sportback, A4, A4 Allroad, A3, A1, TT, а також визнання компанії Audi по всьому світу роблять цю марку авто особливо привабливою для покупців.